Compla Integrale

Opis

Grzejniki Quinn Compla lntegrale posiadają stylowe i gładkie wykończenie, z całkowicie gładkimi frontami. Grzejniki te są wykończone od góry kratką oraz dekoracyjnymi panelami bocznymi. Elegancki front doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Grzejnik Compla lntegrale charakteryzuje się największą średnią emisją ciepła na m2. Osiągnięcie doskonałej wydajności jest możliwe poprzez zastosowanie unikalnej koncepcji tłoczenia paneli. Poprzez zastosowanie węższych i gęściej rozmieszczonych kanałów wodnych (co 25 mm), do panelu można przyłączyć więcej żeberek konwekcyjnych. Są one przyspawane bezpośrednio na każdym kanale wodnym, co powoduje gwałtowny wzrost emisji ciepła. Wąskie kanały wodne zapewniają stosunkowo małą pojemność wodną. Grzejnik nagrzewa się szybciej, a w związku z tym szybciej oddaje ciepło do otoczenia.

Standardowy grzejnik Compla lntegrale jest dostępny w wersji z podłączeniem z prawej strony, ale dostępny jest również grzejnik posiadający podłączenie po lewej stronie (typ 11 jest dostępny tylko z zaworem termostatycznym z prawej strony).

Wraz z oryginalnym wzornictwem grzejników, firma Quinn oferuje niezrównaną jakość.

Grzejniki Quinn są testowane w krajowych i międzynarodowych uznanych laboratoriach i posiadają certyfikację zgodną z PN-EN442, CE, NFiznakiem Kite Mark.

Kolor

RAL 9016

Wydajność

271-5348[W]

Wysokość

400-900[mm]

Szerokość

400-2000[mm]

Połączenie

6x1/2

Gwarancja

10 lat

Specyfikacja do pobrania

- informacje techniczne
Kontakt
ER-SYSTEM
ul. Pabianicka 105
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. +48 504 021 722
ersystem@onet.pl