Ligna Integrale

Opis

Grzejniki Quinn Ligna lntegrale posiadają stylowe i gładkie wykończenie, z eleganckimi frontami z poziomymi profilami. Grzejniki te są wykończone górną kratką oraz bocznymi panelami ozdobnymi. Elegancki front doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza i zapewnia łatwe utrzymanie w czystości.

Grzejnik Ligna lntegrale charakteryzuje się największą średnią emisją ciepła na m2. Osiągnięcie doskonałej wydajności jest możliwe poprzez zastosowanie unikalnej koncepcji tłoczenia paneli. Poprzez zastosowanie węższych i gęściej rozmieszczonych kanałów wodnych (co 25 mm), do panelu można przyłączyć więcej żeberek konwekcyjnych. Są one przyspawane bezpośrednio na każdym kanale wodnym, co powoduje gwałtowny wzrost emisji ciepła. Wąskie kanały wodne zapewniają stosunkowo małą pojemność wodną. Grzejnik nagrzewa się szybciej, a w związku z tym szybciej oddaje ciepło do otoczenia.

Standardowy grzejnik Ligna lntegrale jest dostępny w wersji z podłączeniem z prawej strony, ale dostępny jest również grzejnik posiadający podłączenie po lewej stronie (typ 11 jest dostępny tylko z zaworem termostatycznym z prawej strony).

Kolor

RAL 9016

Wydajność

271-5348[W]

Wysokość

400-900[mm]

Szerokość

400-2000[mm]

Połączenie

6x1/2

Gwarancja

10 lat

Specyfikacja do pobrania

- informacje techniczne
Kontakt
ER-SYSTEM
ul. Pabianicka 105
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. +48 504 021 722
ersystem@onet.pl